США допоможуть Україні протистояти втручанню Росії у вибори – Болтон 

Сполучені Штати Америки можуть допомогти Україні протистояти втручанню Росії в українські вибори. Про це завив радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон. 

«Президент Порошенко і я погодились розглянути кроки, які Україна та США можуть вжити, щоб не допустити втручання Росії у вибори тут в Україні», – цитує радника Дональда Трампа кореспондент Радіо Свобода. 

За його словами, США готові співпрацювати з урядом України щодо недопущення втручання Росії у українські вибори. Щодо можливих інструментів допомоги Києву у цій сфері Болтон назвав «правоохоронні канали» та інші механізми. 

Болтона заявив також, що уже застерігав росіян від втручанням у вибори у Сполучених Штатах Америки, в Україні чи будь-яких інших країнах.   

“Ми публічно обговорюємо у Вашингтоні деякі кроки, яких вживаємо для запобігання втручанню у вибори з боку Росії й інших країн – Китаю, Ірану, Північної Кореї”, – сказав він. 

На початку серпня президент України Петро Порошенко доручив Раді національної безпеки і оборони України провести спеціальне засідання щодо протидії втручання Росії у вибори.

Як повідомляло Радіо Свобода, радник президента США з національної безпеки Джон Болтон 23 серпня зустрівся у Женеві з секретарем Ради безпеки Росії Миколою Патрушевим. Це була перша зустріч чільних представників Вашингтона й Москви з часу липневого американсько-російського саміту в Гельсінкі. На ній Болтон попередив Москву, що США «не терпітимуть втручання» у проміжні вибори до Конгресу.

Leave a Reply